קצת עלי

Gad J. Meir Picture

השם הוא גד מאיר (גד פרטי מאיר משפחה). אני בעולם המחשבים משנת 1974 פחות או יותר. משך השנים עברתי כמעט את כל התפקידים האפשריים בעולם המיחשוב. החל מתכנון של מעגלים מודפסים, חיווט ידני של מערכות מחשב, איתור תקלות בחמרה עם Osciloscope ו Logical analyzer. דרך מפעיל של מערכות Main frames, איש System ב Mainframe, ומנהל מרכז מחשבים. וכלה בכתיבת קוד ל Device Drivers, פיתוח של תוכנות מסחריות שונות ותפקידי ניהול שונים. עברתי לאורך השנים את כל מגוון התפקידים בעולם המחשבים: טכנאי התקנה, איש תמיכה, מפעיל, מפתח, בודק, מטמיע, ראש צוות, ארכיטקט ועוד כמה שאני כבר לא כל כך זוכר.

בסוף שנת 1983 הקמתי את חברת ידאג בע"מ ואני נמצא בה עד היום באותו תפקיד (מנהל מו"פ). בשנת 1992 הקמתי את מרכז ההדרכה המורשה הראשון של מיקרוסופט בישראל.

Gad J. Meir Picture

במסגרת תפקידי בחברת ידאג בע"מ אני מתפקד כיועץ ארכיטקטוני וטכנולוגי ללקוחות החברה, מלווה פרויקטים של לקוחות החברה ובעיקר (לצערי) מאתר תקלות בלתי צפויות בסביבות הייצור.

אני אוהב לתרום לקהילה הטכנולוגית בארץ ובחו"ל ומרבה להשתתף בכנסים קהילתיים ובמפגשי קבוצות משתמשים, הן כמשתתף והן כמרצה.

אני מעורב בקהילת חברות ההזנק בארץ, הן כיועץ והן כ Enabler (אין לזה תרגום טוב בעברית). אני מעדיף את המונח Enabler על המונח Mentor שבו יש שימוש יתר בעולם חברות ההזנק.

כמה הסמכות שאספתי בשנים האחרונות: