הבלוג האנגלי החדש שלי והבטחות שלא מקיימים כשפותחים בלוג חדש

הפעם האחרונה שכתבתי בבלוג הזה הייתה באפריל 2019. לכל אחד יש תקופות של יובש, אבל כאן זה פשוט עצלנות. המון דברים מענינים קרו לי מאז הפוסט הקודם שלי. כן, אני עדיין עוסק הרבה בהשמדת חרקים ושחרור סתימות בצנרת של מערכות מחשבים, בעיקר בסביבות שאינם ידידותיות למפתחים (מרכזי מחשבים, סביבות QA ולקוחות שרק אצלם המערכת מתעופפת) ואני עדיין מייעץ ומסייע ללקוחות שנתקלים בקשיים בעולמות הפיתוח וההטמעה. אבל בנוסף נכנסתי חזק לעולם העננים (אפילו עשיתי את תהליך ההסמכה הקשיח של מדריך AWS שהוא הרבה יותר קשה מזה של מיקרוסופט) ואני כבר מומחה בהעברת מערכות מחצרי הלקוח לענן ובין העננים.

אני עובד הרבה עם לקוחות בחו"ל. הקורונה עזרה המון בנושא של חו"ל, כי הרבה ארגונים ולקוחות שלא היו פתוחים קודם ליעוץ והדרכה מרחוק והתעקשו על הגעה פיזית, המירו את דתם. העבודה שלי מול חו"ל חידדה לי את הצורך בהקמת בלוג בשפה האנגלית, שייועד בעיקר למי ששפת האם שלו אינה עברית.

אני התעקשתי תמיד לכתוב בעברית, כי הקהל שלי ישב ברובו בארץ והיה לו (ולי) יותר נוח עם עברית. אני יודע, אולי, יותר טוב מהרבה אחרים, כמה קשה לכתוב באנגלית, כי אנגלית זה לא רק שפה אלא גם תרבות. תרגום אוטומטי בגוגל לא תמיד מתרגם נכון את המשמעויות מאחורי כל מילה וזה אולי טוב להזמנת ארוחת בוקר במלון אבל לא לפוסט בבלוג. מצד שני, צריך לקפוץ למים מתישהו וחוץ מזה חודש אוגוסט, ממילא הכל מת, וזה זמן טוב לעשות סדר בפרופיל הדיגיטלי שלך.

אז פתחתי בלוג אנגלי, אותו אני אנהל במקביל לבלוג העברי שלי. וכמו שבכל תחילת שנה אנחנו מבטיחים לעצמנו הבטחות שאנחנו אף פעם לא מקיימים, אז הכנתי רשימת הבטחות לבלוג חדש:

  • לכתוב פוסט חדש לפחות פעם בשבוע.
  • להגיב להערות תוך יום.
  • לשפר את הבלוג ואת הפוסטים באופן איטרטיבי.
  • להגיע לפחות ל 100 קוראים נאמנים שמגיבים לפוסטים שלי באופן קבוע בתוך שנה.
  • להגיע לפחות ל 1,000 קוראים נאמנים שיקראו בקביעות את הפוסטים שלי בתוך שנה.
  • ללמוד הרבה דברים חדשים תוך כדי התהליך ולשתף אותם עם הקוראים הנאמנים שלי.
  • לשפר את האנגלית שלי.
  • להנות מכל התהליך ושיהיה לי הרבה כיף.

הבלוג האנגלי שלי נמצא בקישור https://www.gadisplace.net ואתם מוזמנים לבקר שם ולתת לי משוב. כל משוב יתקבל בברכה ותודה מראש.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *