מה חדש ב AWS, קישורים

קצב החדשנות ב- AWS הוא מטורף. שיעור ההכרזות החדשות הממוצע נמדד בכמה עשרות בשבוע. לכל מי שמשתמש בשרותים השונים של AWS, חשוב מאד לעקוב אחר ההכרזות האלה, מכיוון שכל אחת מהן עשויה להיות רלוונטית לארכיטקטורות שלך, וכל אחת מהן יכולה להתניע איטרציה חדשה של שיפורים ושינויים כחלק מהרצון להשיג Operational Excellence.

להלן רשימת הקישורים האישית שלי שאותה אני פותח לפחות פעם בשבוע כדי ללמוד מה חדש ב- AWS.

אני יודע ש aws.amazon.com/new היא נקודת ההתחלה המקובלת, אבל אני מעדיף להתחיל דווקא עם:
aws.amazon.com/about-aws/whats-new/YYYY/MM/.
כתובת ה URL הזו, שאותה אני מתאים לחודש ולשנה הרלוונטיים, מספקת לי תקציר מסודר של כל החידושים האחרונים, מסודרת בסדר תאריכים יורד.
אם אני צריך לחפש בחידושים הכרזות ישנות יותר בטכנולוגיה ספציפית, אני הולך ישר ל aws.amazon.com/new/#feed ומשתמש במסננים בצד שמאל כדי לצמצם את תחום החיפוש שלי.

השלב הבא בסיבוב השבועי שלי הוא הבלוג של AWS בקישור aws.amazon.com/blogs/aws/. תמיד יש שם מידע שגם אם הוא לא רלוונטי כרגע, יהיה בוודאי רלוונטי בעתיד.
אם אני צריך לחפש בבלוג משהו ספציפי, אני משתמש בתפריט הקטגוריות למעלה, או לחילופין הולך ל https://aws.amazon.com/blogs ומשתמש בחלונית המסנן בצד שמאל כדי לצמצם את החיפוש שלי.

אם יש לי זמן (ובדרך כלל אין לי), אני צופה בסרטון העדכון השבועי הקצר ב- aws.amazon.com/new/#videos, זה נותן לי מיקוד על מה לדעת AWS היה הכי חשוב בהכרזות של השבוע.

אם כבר מזכירים זמן פנוי, אני משתדל מדי פעם לבקר בערוצי הוידאו של AWS, אני תמיד מוצא שם משהו מעניין. להלן ארבע הערוצים הקבועים שלי:


מי שמחבב הפרעות קשב, יכול עשות מנוי ב Twitter ל AWS בקישור twitter.com/aws, או לחילופין לעשות מנוי על עמוד ה Facebook של AWS בקישור www.facebook.com/amazonwebservices. אני אישית מעדיף להיות זה שיוזם את תהליך ההתעדכנות בזמן שנוח לי.

אני מקווה שהרשימה הזו תהיה מועילה ותעזור להתמודד עם שטף האינפורמציה.
אנא תנו לי משוב על הרשימה ועל איך אפשר לשפר אותה.
שתפו מה הטכניקה שלכם להתעדכן בחידושים של AWS וכל כמה זמן אתם מתעדכנים.

גירסא אנגלית…

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.