תכנון מסלול הלימודים שלך בעולם של AWS.

מרחב הידע ביקום של AWS הוא עצום. זה לא משהו שניתן לכסות על ידי ספר אחד שמבטיח לך ש"הכל בפנים" ולא דרך קורס אחד שטוען ש"זה כל מה שאתה צריך לדעת". זה פשוט מרחב ידע גדול מדי לפתרונות פשוטים כאלה. אם אתה רוצה ללמוד את העולם של AWS בצורה מקצועית, עליך לתכנן את מסלול הלמיד שלך בקפידה, במיוחד אם אין לך הרבה זמן פנוי ואתה רוצה להיות יעיל בתהליך הלימודי שלך.

הצעד הראשון והכי קשה הוא להתמקד. כן, ברור שאתה רוצה לדעת הכל, אבל זו שאיפה אקדמית ולא מטרה מעשית. אתה לא יכול לדעת הכל, לא כאשר יש לך מאות שירותים שונים במערכת, ולא וכאשר תכונות ושירותים חדשים מופיעים ומשתנים בעולם הזה מדי יום. למרבה המזל, ל AWS יש ניסיון רב בניתוח פערי ידע (הנושא האהוב עלי) ובגישור פערי ידע. אז למה לא לתת לניסיון המצטבר של AWS להנחות אותך בתהליך הכנת תכנית הלימודים שלך.

מערכת בחירת תכניות הלימודים של AWS מאפשרת לך לבחור בין שני מסלולי החלטה לבחירת תכנית הלימודים שלך. הראשון לפי התפקיד (ה Role) שלך במערכת והשני לפי סוג הפתרון (Solution) שאתה מחפש.
במסלול הבחירה לפי תפקיד תמצא את התפקידים הבאים:
Architect, Cloud Practitioner, Developer, DevOps Engineer, Machine Learning, Operations
במסלול הבחירה לפי סוג הפתרון תמצא את האפשרויות הבאות:
Advanced Networking, Data Analytics, Databases, Game Tech, Machine Learning, Media Services, Security, Storage
בכל אחד מהמסלולים, הבחירה שתבחר תביא אותך לדף שכולל מידע נוסף על מסלול הלימוד של הפתרון או התפקיד, אבל הפריט הכי חשוב בדף הוא ה Ramp-Up Guide.

ה Ramp-Up Guide מכיל תוכנית לימודים מלאה ומפורטת לתפקיד או לפתרון, עם קישורים ישירים לחומר הקריאה הרלוונטי, לקורסים דיגיטליים רלונטיים ולקורסים וירטואליים (או פיזיים) מומלצים. המדריך מכיל גם הערכת זמן עבור כל אחד מהפריטים, כך שתוכל לתכנן מראש, ולהתאים את תוכנית הלמידה המומלצת, לפי לוח הזמנים שלך.

בקיצור: גש לעמוד ה Learning by Role or Solution והתחל לתכנן את מסלול הלימוד שלך בעולם של AWS.

גירסה אנגלית …

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *